Na malé fotky klikněte - zvětší se do nového okna.

sobota 5. července

Den začal vesele - Radek Novotný se spokojeně rozvaloval ve svém nově zakoupeném plastovém křesle ( za výhodnou cenu ) a když Pepa Fabiánek pronesl jakýsi fór, rozchechtal se tak mocně, že opěradlo nevydrželo a Radek se poroučel k zemi. Radka při pádu smích přešel, zatímco jak tušíte, přihlížející se začali bavit výtečně. Pepa ovšem nakonec Radkovi s opravou poradil: .

Do našeho oddílu jsme přijali nového člena - přijel ing. Petr Kantořík z Moravské Třebové se svoji lodí třídy 420 , kterou nedávno koupil. S touto třídou nemáme u nás moc zkušeností a tak chvíli trvalo, než se podařilo loď nastrojit . Nakonec jsme takeláž úspěšně zkompletovali a otec a syn Kantoříci mohli vyrazit do značně rozfackovaného křetínského větru .

Hana a Ferda Keršnerovi s hosty vyrazili s Atolem , ale pro závadu na ploutvi museli předčasně přistát . Během náročného přistávacího manévru Hana utopila mobil. Uff, to je tedy den!

Během dne západní vítr zesílil a tak přišli ke slovu naši surfaři - Standa Horák, Petr Krušina, Radek Novotný a Pepa Fabiánek :

 

 

Psal: Petr Hanáček